• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

שיווק ופרסום

 

שיווק ופרסום של העסק ושל מוצריו זה הבסיס הקיומי לבניית עסק רווחי ומצליח. אנו בחברת Art23 מעסיקים אנשי מקצוע אשר מומחים בתחום השיווק והפרסום וכל זאת על מנת לתת לכם את המענה הטוב ביותר והמקצועי ביותר בתחום השיווק והפרסום.
 
שיווק ופרסום באינטרנט
בעבר שיטות השיווק והפרסום של בתי עסק היו מעטות ולא מגוונות כלל, כיום בזכות האינטרנט ישן שיטות רבות שבהן ניתן לפרסם ולשווק עסקים ואנשי מקצוע.
 
רבים נוטים לחשוב שבעקבות הצמיחה של מספר השיטות הם פשוט יכולים לעשות זאת בכוחות עצמם מבלי להשתמש באנשי מקצוע אך זוהי טעות חמורה. בנוסף לצמיחה במספר השיטות והדרכים לשווק ולפרסם צמחו גם מספר בתי העסק שרוצים לפרסם וכך התחרות גדלה למרות מספר השיטות שגדל גם כן.
 
הדרך הטובה ביותר לפרסם כיום היא באמצעות השכרת חברה חיצונית שהיא תהיה זאת שתעשה את העבודה של השיווק והפרסום עבורך תמורת סכום מסוים – חשוב לזכור שלמרות שהתשלום לחברה על השכרת השירות, העסק שלך יצמח ויגדל בזכות אותה חשיפה שנגרמת עקב השיווק והפרסום של העסק ומוצריו ולכן בסופו של דבר העסק יוצא מרוויח מהסיטואציה.
 
שיווק ופרסום ברשתות החברתיות
הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות למקום אולי הפופולארי והרווחי ביותר שניתן לבצע בו שיווק ופרסום של בתי עסק ומוצרים שונים – שכן את הרשתות החברתיות פוקדים מידיי יום מאות אלפי אנשים שונים מכל שכבות הגיל וסוגי העניין. ולכן קשה מאוד שלא למצוא במקום שכזה את קהל היעד אליו העסק שלך פונה והמוצרים אותם אתה מוכר יעניינו אותו יותר מאת שאר האנשים.
 
גם הפרסום ברשתות החברתיות אינו פשוט כלל - שכן צריך לדעת איך למצוא את אותו קהל היעד שאליו העסק שלך פונה, איך לשווק לו בצורה הידידותית והנוחה ביותר את המוצר ושבסופו של דבר גם יגרום לו ליזום ולרכוש את השירות ואולי אפילו גם להמליץ ולספר למכריו. אנו בחברת Art23 נגרום לכך שהעסק שלך יפורסם בדרך היעילה ביותר ברשתות החברתיות השונות, דרך שיביא לחשיפה ולהכרה של העסק תוך זמן קצר.
 
שיווק ופרסום – שווה את ההשקעה?
השכרת שירות של שיווק ופרסום עבור בית העסק שלך שווה את ההשקעה כל עוד מדובר בחברה רצינית ואמינה שתיהיה זאת שתיהיה אחראית על כך, במידה ומדובר באנשים שלא מבינים בתחום תמצא את העסק שלך מדשדש ולא מצליח כמצופה.
 
אך מנגד אם מדובר בחברה בעל אנשי מקצוע בתחום ההשקעה תשתלם והעסק שלך רק יצמח ויגדל בעקבות כך.