• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

קמפיין לידים

בעלי עסקים רבים קיום אינם מודעים למונח 'לידים' וכמובן שאינם מודעים ליתרונות ולחסרונות שלהם ובמה הם שונים או דומים לדרכי הפרסום אותם הם מכירים. לידים הם בעצם סוג של לקוחות פוטנציאלים שהשאירו את הפרטים שלהם בדפי פרסום של העסק ברשת – והם רוצים לדעת יותר על המוצר אותו העסק מוכר.

לידים – למה זה שימושי?
רבים בטח שואלים את עצמם בשביל מה אני צריך להשקיע בלידים עבור העסק? התשובה היא פשוטה: יותר לידים, יותר לקוחות פוטנציאלים, יותר רכישות. הלידים מגיעים מדפי נחיתה שזה בעצם כמו דרך פרסומת של העסק ברחבי הרשת, בכל דרך נחיתה הגולש יכול להשאיר את פרטיו האישיים על מנת שיוכלו ליצור איתו קשר ובכך בעצם הוא הופך ללקוח פוטנציאלי שהתעניין בהשכרת שירות מהעסק.
 
רוב העסקים היום שמשתמשים בשיטת הלידים עבור המוצרים שלהם מכניסים יותר מבעבר לעומת ההוצאה המזערית של השכרת השירות ויישומו בשטח.
 
לידים – מדוע איני יכול לבצע זאת לבד?
שיטת הלידים נשמעת כשיטה פשוטה יחסית – פתיחת דף נחיתה, רכישת עיצוב פשוט, הכנסת תוכן שיווקי... ויש לנו דף נחיתה מוכן שאמור להכניס לבית העסק רווחים יפים.
 
אך זה אינו נכון כלל, דף נחיתה צריך להיות בנוי בצורה ייחודית שתגרום לו למשוך לידים איכותיים שבסופו של דרך אותם לידים יהפכו מלקוחות פוטנציאליים ללקוחות מעשיים של העסק. דבר נוסף הוא כיצד לשווק את דף הנחיתה ולהביא לכך שאנשים יכנסו אליו ותהיה תנועה קבועה בדרך – הרי בלי כניסות של אנשים אין סיכוי שהדף יהיה מוכר בקרב הציבור ויביא בסופו של דבר למטה, לידים איכותיים ולקוחות פוטנציאלים.
 
השיטה הטובה ביותר לזכות בלידים איכותיים היא על ידי חברה המתמחה בהשגת לידים, אנו בחברת Art23 מתמחים בבניית דפי נחיתה שונים ומגוונים, ושיווקם ברחבי הרשת במטרה לגרום בסופו של דבר ללידים איכותיים עבור העסק שלך.
 
לידים – האם ניתן לעקוב אחריהם?
בתי עסק רבים נרתעים מהשימוש בשיטת הלידים עקב המחשבה שמדובר בשיטה שלא ניתן לעקוב אחריה בצורה יסודית ולא ניתן לדעת עד כמה היא מועילה לאחר תקופת זמן מסוימת אך זה לא נכון.