• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

פרסום ממוקד

פרסום ממוקד זוהי השיטה שבתי עסק רבים מעדיפים להשתמש בה היום, שיטה זו מאפשרת לבעל העסק להחליט באילו סוגים של אתרים או אפילו באילו אתרים ספציפיים מודעות הפרסום שלו יופיעו וישרתו את מסע הפרסום שלו על הצד הטוב ביותר – השימוש בשיטה זו מקנה את האפשרות להימנע מהאופציה שמודעות הפרסום יופיעו באתרים לא רלוונטיים ובכך האפשרות לזכות בחשיפה מאותם אתרים תיהיה נמוכה יחסית לעומת אתרים אחרים שם החשיפה תיהיה גדולה יותר.

פרסום ממוקד – עד כמה זה קריטי למסע הפרסום?
רבים נוטים לחשוב שאין הבדל בין מסע פרסום רגיל לבין מסע פרסום ממוקד – אך במידה וכל בעל עסק יחשוב טיפה על ההיתרונות לעומת החסרונות של כל שיטה, ההבדל הוא קריטי וחשוב מאוד להצלחת מסע הפרסום.
 
פרסום ממוקד מקנה לך את האופציה לבחור איפה יתפרסמו המודעות, מתי הכי כדאי לפרסם אותם – אלו פרמטרים קריטיים שעשויים להיות מכריעים בין מסע פרסום מוצלח למסע פרסום כושל.
 
בנוסף מסע פרסום ממוקד מקנה לך את האפשרות לעקוב באופן יותר טוב על הכניסות מכל אתר ואתר ובכך בעצם לדעת היכן שווה להמשיך לפרסם ואיפה כדאי להפסיק את הפרסום.
 
פרסום ממוקד – שימושית לעסקים קטנים ובינוניים?
תתפלאו לשמוע, השיטה של פרסום ממוקד נבנתה בעיקרה עבור עסקים קטנים ובינוניים כאלה שאין להם תקציב רב להשקיע על מסע פרסום גדול ומושך. בשיטות הפרסום הרגילות המודעות שלך מפורסמות באופן אקראי ברחבי הרשת ולא בטוח שכל האנשים שרואים את אותן המודעות אכן מתעניינים במוצר אותו אתה משווק, כלומר בדיעבד אתה מפסיד הרבה כסף על בזבוז של פרסומות שלא מפיקות תועלת.
 
לעומת זאת עקב הייחודיות של שיטת הפרסום הממוקד המביאה לכך שרק קהל היעד שהמוצר שלך פונה אליו יראה את אותם המודעות מגדילה את הסיכוי באופן ניכר שהפרסומות יביאו בסופו של דבר לתועלת וללקוחות.
 
אנו בחברת Art23 מציעים לכם את האפשרות לשימוש במסע של פרסום ממוקד, בעזרת צוות המומחים של החברה אנו נביא לכך שמודעות הפרסום של העסק שלך יגיעו אל קהל היעד שאליו העסק שלך פונה בצורה ישירה וכך התועלת של מסע הפרסום תצמח.
 
בנוסף באפשרותנו לתת לך דיווח מלא על כמות הכניסות וכמות הציפיות באותם מודעות בזמן אמת ובכך בעצם תינתן לך האפשרות להיות מעורב באופן פעיל ביעילות של הפרסום ובכך תוכל לשקול האם כדאי להמשיך את מסע הפרסום או שתחליט להפסיק אותו.