• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

מערכת קריאות שירות

אם תשאלו כל בעל עסק מצליח מהו סוד ההצלחה שלו הוא יגיד לכם שסדר וארגון זה מתכון בטוח ואחד הפרמטרים החשובים ביותר לעסק מצליח. לכן אנו בחברת Art23 מציעים לכם את המערכת לניהול קריאות שירות – המערכת הינה מערכת מתקדמת המנהלת את כל קריאות השירות של העסק, בין היתר המערכת אחראית על מעקב אחרי סטאטוס הטיפול בלקוחות השונים, תיעוד של השתלשלות האירועים בשיחה עם כל לקוח ולקוח.

מערכת קריאות שירות – מהם היתרונות של המערכת?
 היתרונות של השימוש במערכת לקריאות שירות עבור העסק שלך הם רבים ומגוונים. ראשית אין כל עוררין על כך שהשימוש במערכת יוצרת סדר וארגון בכל הנוגע למערך הארגון והרישום של העסק – כמובן שעסק שמנוהל בצורה מסודרת יהיה עסק יעיל ורווחי יותר. בנוסף העבודה מול הלקוח בזכות השימוש במערכת תיהיה יעילה בהרבה, שכן בזכות המערכת תוכלו לראות את כל השתלשלות האירועים בין הלקוח לבין נציגי השירות של העסק – דבר שמקנה את האפשרות לדעת מהי תלונתו של הלקוח ומה העסק עשה על מנת לטפל בה בעבר. 
 
יתרון נוסף שקיים במערכת לקריאות שירות הוא האפשרות לפקח על קריאות ודיווחים בזמן אמת בשטח, שכן ניתן לראות באמצעות המערכת קריאות להזמנת טכנאי עדכניות ובכך מנהל העסק יכול להיות עם יד על הדופק כל הזמן מבלי לצאת מהמשרד כלל. יתרון אחרון שקיים במערכת לקריאות שירות הינו האפשרות לבצע את כל הפעולות האלה מכל מקום כמעט אם זה דרך המחשב, דרך הפלאפון או כל מקום שאפשרי להתקין בו את התוכנה. 
 
מערכת קריאות שירות – מתאימה לכל עסק?
בעלי עסקים רבים חושבים שמערכת קריאות השירות מתאימה לעסקים גדולים אך הדבר איננו נכון, בכל עסק החל מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר הדבר החשוב ביותר הוא הפיקוח – בזכות המערכת ניתן לפקח על פעילות העסק במשך 24 שעות, מכל מקום כמעט. 
 
הדבר החשוב ביותר שיש לעשות על מנת ליהנות ממיטב ההטבות והיתרונות שמציעה המערכת לקריאות שירות זה להתאים אותה בצורה מושלמת עבור בית העסק הספציפי שלך – אנו בחברת Art23  מתמחים בכך, לאחר שאנו לומדים מעט על בית העסק עצמו, על השאיפות של בעל העסק והציפיות שלו אנו נבצע התאמה של המערכת אל בית העסק ואל הצרכים של בעל העסק, שכן כל בעל עסק רוצה מידת מעורבות שונה בעסק שלו ובעבודה של העובדים שלו – יש כאלה שרוצים מידת מעורבות גדולה ויש כאלה שנוטים לתת יד יותר חופשית ומידת מעורבות מופחתת.