• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

מערכת ניהול עובדים

כיום אין בעל עסק שלא רוצה להיות תמיד עם יד על הדופק בכל הקשור לעובדיו ולפעילות של העסק שלו – אם זה מבחינת חיסורים, איחורים או הספק מבחינת העבודה. אך כמובן שזה כמעט בלתי אפשרי שכן לבעל העסק יש עוד המון סידורים ובעיות לטפל בהן במהלך היום ואין לו זמן רב להשקיע במעקב אחרי העובדים שלו. מערכת ניהול עובדים זוהי בעצם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בצורה היעילה והנוחה ביותר.

אנו בחברת Art23 מציעים לבנות עבורכם את מערכת ניהול העובדים האולטימטיבית עבור העסק שלכם – לאחר מספר שיחות בין נציגינו לבין בעל העסק בהן נלמד אודות העסק, אודות עובדיו וכמובן מהן השאיפות והציפיות של בעל העסק בכל הקשור לתפעול העסק נוכל להכין מערכת ייחודית אשר תתאים בצורה מושלמת כך שבעל העסק יוכל להיות בראש שקט.
 
מערכת ניהול עובדים – עד כמה זה קריטי להצלחת העסק?
בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם תוהים עד כמה באמת קריטי השימוש במערכות שונות על מנת לנהל את העסק שלהם בצורה יעילה יותר – אז התשובה היא באמת אינדיבידואלית עבור כל עסק ועסק אבל בגדול מערכת כמו המערכת לניהול עובדים אינה יכולה להזיק לעסק אלה רק לגרום לו להתנהל בצורה יעילה יותר, מסודרת יותר ובסופו של דבר גם רווחית יותר.
 
כל עסק צריך להיות בשליטה תמידית ולרוב בעל העסק לא מוצא את הזמן להיות נוכח תמיד ליד העובדים שלו ולכן המערכת היא סוג של תחליף – דרך המערכת בעל העסק מביא לעובדים מטלות חדשות, מעדכן מטלות ישנות, רואה את הסטאטוס של המטלות בזמן אמת וכל זאת באמצעות התוכנה בלבד, ולכן גם אם וכאשר המנהל אינו נמצא במשרד הוא תמיד מעודכן מה קורה בעסק שלו ויכול לעדכן מטלות גם מבלי להיות במשרד באותו הזמן.
 
מערכת ניהול עובדים – איך זה עובד?
כיום קיימות מספר גרסאות שונות של מערכת ניהול עובדים, כמובן שכל מערכת מתאימה לסוג עסק שונה. אך באופן כללי רוב המערכות מבוססות על אותו בסיס – כל עובד מקבל פרטי זיהוי איתם הוא מתחבר למערכת, ושם בעל העסק אשר מנהל את המערכת יכול להכניס משימות חדשות עבור אותו עובד, בקשה לעדכון לגבי משימה ישנה יותר, עדכון פגישות הקיימות לעובד וכך הלאה – וכמובן כל זה באמצעות התוכנה בלבד, והיתרון הגדול בכך הוא האפשרות לנהל את העסק גם בשלט רחוק ללא הצורך להיות נוכח תמיד במקום.