• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

מערכת ניהול מפעל

ברור לכולם שלנהל מפעל בין אם זה מפעל גדול ומצליח ואפילו מפעל קטן בתחילת דרכו זו עבודה לא קלה בכלל – המון עובדים, המון משימות ולרוב גם חוסר יכולת לשלוט בכל הנתונים המגיעים אליכם מספקים או מלקוחות שונים. לכן אנו בחברת Art23 רוצים להקל עליכם ומציעים לכם תוכנה שתעזור לכם בכל הקשור למפעל שלכם - מערכת ניהול מפעל.

מערכת ניהול מפעל זוהי תוכנה אשר תקל עליכם את כל התפעול של הצוות במפעל שלכם – המערכת מאפשרת הוצאת דוחות עדכניים בנוגע לתפעול ובקרה של המפעל עצמו, בנוסף המערכת מאפשרת עדכון סטאטוס קבוע בנוגע לעבודת העובדים והעבודה מול הלקוחות השונים.
 
מערכת ניהול מפעל – יתרונות המערכת.
סך הכל מדובר באחת המערכות המורכבות והיעילות ביותר שקיימות כיום במטרה להקל על בעלי העסקים כיום. היתרון הגדול והברור לעין של המערכת הזאת הינו האפשרות לנהל את העסק מרחוק, ללא הצורך להיות במשרד במשך כל שעות היום על מנת להתעדכן בנעשה בו – שכן המערכת נותנת דיווחים בזמן אמת אודות רכש, ייצוא, הספקה וכדומה ובכך בעל העסק נשאר מעודכן באופן תמידי.
 
יתרון נוסף שקיים בעת השימוש במערכת מסוג זה הינו האפשרות להוציא דוחות ותדפיסים שונים תוך מספר דקות, הרי כל בעל עסק יודע שאחד מהכאבי ראש הגדולים ביותר שקיימים לבעל עסק זה התעסקות עם כל התדפיסים והחישובים השונים – לכן המערכת מחשבת את ההכנסות וההוצאות בצורה מפורטת ויעילה בקלות וביעילות.
 
מערכת ניהול מפעל – האם המחיר שווה את זה?
בעלי עסקים רבים חוששים לרכוש מערכת ניהול מפעל עקב העלויות שלה שלעיתים עשויות להיות גבוהות מאלה שבעל העסק מוכן להוציא על מערכת מסוג זה – אך חשוב לדעת שבסופו של דבר כל הוצאה על מערכת מסוג זה תחזיר את עצמה בעקיפין.
 
שכן עסק המנוהל בצורה מסודרת וטובה יהיה באופן טבעי עסק מרוויח יותר לעומת עסק שמנוהל בצורה רעועה ומבולגנת ולכן עצם השימוש במערכת מסוג זה שמסדרת את כל הנתונים ומביאה אותם אל המשתמש בצורה ידידותית ויעילה תגדיל באופן ניכר את ההכנסות של החברה ובכך בעצם תכסה בעקיפין את הרכישה שלה.
 
לכן, במידה ואתם רוצים לנהל את המפעל שלכם בצורה קלה, נוחה ויעילה – אל תהססו אנו בחברת Art23 נתאים עבורכם את המערכת לניהול מפעל בצורה הטובה ביותר וכל זאת על מנת שאתם, בעלי העסק תוכלו לנהל את העסק שלכם בדרך הרווחית והיעילה ביותר עבורכם ועבור הלקוחות שלכם.