• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

מיתוג לעסקים

כיום ישנם חברות רבות המציעות חבילה של מיתוג עסקי עבור בתי עסק גדולים או קטנים, כל בעל עסק יודע שבלי מיתוג איכותי הקרב שלו במתחריו אבוד מראש והוא צפוי לספוג מפלה קשה ובסופו של דבר העסק לא יוכל להמשיך ולהתקיים. מיתוג עסקי זהו בעצם פירוט נרחב של כל הדברים בהם החברה שלך מבליטה על עצמה וגורמת לה להיות שונה משאר המתחרות שלה ובכך בעצם תמשוך לקוחות אליה.

מיתוג עסקי – כיצד אנו יוצרים מיתוג עסקי?
התהליך של יצירת מיתוג עסקי עבור העסק שלך מתרחש במספר שלבים, כמו כן קשה מאוד לבצע מיתוג עסקי לעסק ללא עזרה של אנשי מקצוע או חברות אשר מתמחים בתחום ומכירים את השיטות והדרכים להפוך את המיתוג העסקי מכושל למוצלח.
 
אנו בחברת Art23 מתמחים ביצירה של מיתוג עסקי עבור כל סוגי העסקים מהקטנים לגדולים כאחד. בשלב הראשוני אנו רוצים להכיר את העסק שלך, את המוצרים אותם הוא משווק וכמובן את השאיפות שלך ומהן הדרישות שלך – ללא כל המידע הזה אנו לא נוכל להפיק מיתוג עסקי שיביא לשביעות רצונם של שתי הצדדים ולכן חשוב מאוד להיות בטוחים שאתם מגיעים מוכנים.
 
בשלב השני אנו כחברה מתחילים לעבוד, בשלב זה אנו נסקור את האופציות השיווקיות האופטימאליות ביותר עבור העסק, כמו כן נברר עם בעל העסק מה היו דרכי השיווק הנהוגות עד כה, והאם הן נשאו פרי והיו רווחיות עבור בית העסק.
 
והשלב האחרון הוא בעצם יישום כל המסקנות והפרטים שקיבלנו והסקנו מבעל העסק ובניית מסע מיתוג עסקי שמטרתו להביא בסופו של דבר לפרסום העסק והפיכת העסק למותג.
 
מיתוג עסקי – מיתוג עסקי באינטרנט 
מיותר לציין שמיתוג עסקי דרך האינטרנט יעיל במספר רמות ממיתוג עסקי בעיתונים או מכל דרך אחרת – ההיתרונות המצויים בעולם האינטרנט הם רבים, ראשית קיים קהל יעד רחב יותר שנחשף למיתוג של העסק וקל יותר להביא אל התודעה של קהל היעד אליו העסק שלך פונה על קיומו של העסק שלך. בנוסף מיתוג עסקי באינטרנט רווחי בהרבה מכיוון שהסיכוי שאותו אדם שנתקל במיתוג העסקי ירכוש בסופו של דבר את אחד המוצרים של העסק הוא גדול יותר עקב כך שהוא התעניין בעבר או חיפש בעבר נושאים הקשורים לאותו מוצר אותו העסק שלך משווק.
 
יתרון אחרון הוא האפשרות לעקוב אחרי מיתוג עסקי באינטרנט ולהפיק ממנו לקחים לעומת מיתוג בעיתונים או בפרסומות בטלוויזיה שהאפשרות לבצע מעקב דרכם קשה וכמעט בלתי אפשרי.