• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

מוצרי קידום מכירות

בעלי עסק רבים מוצאים את עצמם מתחבטים יומיום בשאלה – כיצד אני יוכל לגרום לעסק שלי להיות בעל תודעה, ולהפוך אותה לעסק מצליח שכולם מכירים? התשובה לשאלה אינה פשוטה ודורשת מאמץ רב ממה שנדמה על פני השטח. אחת האופציות להפוך עסק פשוט לעסק מצליח תעסוק במוצרי קד"מ (מוצרי קידום מכירות), מוצרי קד"מ הינם בעצם דרך שיווקית ופרסומית קצת שונה במקום להשתמש בדרך הפרסום הרגילה ישתמש בעל העסק בהדפסת הלוגו שלו על חולצות, ספלים, עטים וכדומה וכך אפילו מבלי להתכוון הוא יגרום לעסק שלו להיות מפורסם יותר ומוכר יותר בקרב הציבור.

מוצרי קד"מ – מהם היתרונות שלהם על פני שיטות הפרסום האחרות?
בעלי עסקים רבים נוטים לחשוב שמוצרי קד"מ אינם יעילים כמו פרסום בטלוויזיה או בשיטות אחרות הנהוגות כיום אך חשוב לדעת שאם משתמשים במוצרי קד"מ ביעילות, התוצאה הסופית תהיה לא פחות יעילה אם לא טובה יותר. היתרון שיש למוצרי קד"מ על פני שיטות פרסום אחרות הן ראשית המחיר.
 
 
ברור לכולם שלהשתמש בשירותי פרסום זה הוצאה לא קטנה שבתי עסק רבים לא יכולים להרשות לעצמם ולכן מוצרי קד"מ זאת האופציה היעילה ביותר עבורם שכן מדובר בדרך פרסומית זולה יחסית ויעילה מאוד.
 
יתרון נוסף שיש למוצרי קד"מ זה האפקטיביות שלהם לזמן הארוך, לרוב קמפיין פרסומי על גבי שלטי חוצות או בטלוויזיה מוגבל בזמן ועם הזמן גם יישכח מתודעת הציבור לאחר שלא יוזכר זמן מה – לעומת זאת מוצרי קד"מ לרוב הם משהו שלא נשכח עם הזמן והם יישארו אצל המשתמש בהם למשך זמן רב אם זה חולצה, ספל, עט או כל דבר מסוג זה וככה בעצם העסק יישאר תמיד בתודעה של אותו ציבור שמשתמש במוצרי הקד"מ שלו.
 
מוצרי קד"מ – יכולים לתרום גם מבחינה שיתופית?
מוצרי קד"מ אכן יכולים לתרום גם מבחינה שיתופית בין עסק כזה או אחר, עסקים רבים כיום מחליטים על שיתוף פעולה בין שתי בתי העסק והחלפת מוצרי קד"מ בין שתי העסקים. ההחלפה בין מוצרי הקד"מ יוצרת יתרון אדיר עבור שתי בתי העסק בכך שהלקוחות של כל בית עסק יתוודעו באופן כזה או אחר לשירותיו של בית העסק האחר ובכך מן הסתם יגרמו לו להיות מפורסם ומוכר יותר.
 
בנוסף ישנם גם חברות שהמטרה שלהם היא בעצם לקחת מוצרי קד"מ ובתמורה לתשלום לגרום ללקוחות של אותה חברה להכיר את העסק אותו היא אמורה לפרסם באמצעות מוצרי הקד"מ שלו.