• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

מועדון לקוחות

בעלי עסקים רבים אינם מודעים לרוב הדרכים השימושיות ביותר כיום על מנת לקדם את העסק שלהם ולכן הם פונים לחברות מקצועיות שמטרתן העיקרית היא לקדם ולשווק בתי עסק אל קהל היעד שלהם – אחת הדרכים היעילות לעשות זאת היא דרך מועדון לקוחות (ניוזלטר).

מועדון לקוחות הינה אחת הדרכים המתקדמות ביותר להביא אל התודעה של קהל היעד שאליו העסק שלך פונה אודותיו וזה נעשה באמצעות שליחת דף מידע באימייל אל כל קהל פוטנציאלי שעשוי אפילו במעט להתעניין 
 
רבים נוטים לחשוב שהמועדון לקוחות הוא בעצם כמו כל סוג של דואר זבל שמציף אותנו מידיי יום בחשבון המייל, אך הדבר אינו נכון כלל. הניוזלטר של מועדון הלקוחות זוהי הודעת מידע שנשלחת בשם החברה וגורמת למשתמש אליו היא מגיעה ליזום פעולה כלשהיא על מנת שהוא יוכל לראות את התוכן הכתוב במודעה, לאחר מכן היא שולחת לו את המידע בהודעת push.
 
מועדון לקוחות (ניוזלטר)– מה גורם לו להיות יעיל כל כך?
ניוזלטר יהיה שימושי ויעיל כל עוד הוא בנוי בצורה חכמה ויעילה, במידה והניוזלטר לא יהיה בנוי טוב הוא יהיה לא יעיל ולא ישיג את התוצאות אותם בעל העסק רוצה לראות. על מנת ליצור ניוזלטר טוב חשוב לפנות אל חברה אשר מתמחה בתחום ויכולה לספק אנשי מקצוע שיבנו עבור בית העסק שלך את הניוזלטר האפקטיבי ביותר.
 
ההיתרונות של הניוזלטר לעומת דרכי הפרסום השונות הקיימות כיום הן שראשית שליחת הודעה באופן יומיומי וקבוע (בצורה נעימה ויעילה) תגרום ללקוח לא לשכוח את בית העסק ואת השירותים אותם הוא מציע ובכך בשעת מצוקה תמיד הלקוח ייזכר בבית העסק ובמוצריו. בנוסף עצם שליחת הניוזלטר, בית העסק שומר על קשר ועל אינטראקציה באופן שוטף עם הלקוחות שלה – לעיתים ישנם חברות אשר מוסיפות להודעות הניוזלטר מבצעים מיוחדים והטבות ייחודיות אל הלקוחות בניוזלטר דבר שיוצר תחושה של סיפוק אצל הלקוח. 
 
ניוזלטר – האם זה חוקי?
בתי עסק רבים נוטים להימנע משימוש בניוזלטר עקב המחשבה שמדובר כדואר זבל שמוגדר כעבירה על החוק. החוק הישראלי אוסר על שליחת דואר זבל לאנשים שאינם מעוניינים בכך ולכן עליכם לפעול במספר שלבים על מנת לדאוג שהניוזלטר שלכם הוא אכן חוקי ולא עובר על החוקים:
√ תמנעו מפירסום באופן ישיר של בית העסק שלכם והמוצרים שלכם בתוך הניוזלטר.
√ תמנעו מלשלוח הודעות אל אנשים שלא מעוניינים בכך, ולכן באפשרותכם להשתמש במערכת לניהול דיוור שבעצם תתעד את המשתמשים אשר אישרו את שליחת ההודעות אל חשבון המייל שלהם.