• לקחת את העסק שלך הכי גבוה שאפשר

  עם הנסיון שלנו בשיווק וקידום עסקים נאפשר לך ליצור לקוחות חדשים וכל זאת מרשת האינטרנט.
  עם הטכנולוגיה שלנו נוכל להגיע להישגים ותצאות גבוהות וכך נמקסם את השיווק האינטרנט שלך.
 • עולם של אפשרויות בלתי מוגבל

  בעולם האינטרנט המתקדם של היום תוכל להשתמש באתר שלך ככלי מכירתי ושיווקי.
  הפוך את העסק שלך עכשיו ליעיל יותר, מכניס יותר ורווחי יותר.
 • תהיה יייחודי ותבלוט מבין כולם

  המוחות הצעירים והמנוסים בחברתנו יספקו לכם כלים ליצירת עולם של חוויה וטכנולוגיה מתקדמת,
  שילוב מאוזן בין מקצועיות ויצירתיות תיצור לעסק שלך נראות יוצאת דופן ובידול ייחודי ממתחרים.

אפיון ותכנון אתרים

כל אתר אינטרנט התחיל את דרכו בתור סתם רעיון שרקם עור וגידים עד שהפך להיות מרעיון לאתר ממשי בשטח.

השלב הראשוני שבא לאחר הרעיון הוא בעצם אפיון ותכנון אתר אינטרנט – בשלב זה הרעיון הופך למשהו חזותי כאשר בעל האתר כותב את הרעיון בצורה מפורטת ובעצם מתכנן באופן ממשי את האתר – כיצד האתר יראה? איזה נושאים הוא יכיל? לאיזה קהל יעד הוא פונה? ואלה רק חלק מהשאלות אותם בעל האתר שואל את עצמו בזמן כתיבת האפיון ותכנון האתר.
 
אפיון ותכנון אתר אינטרנט – עד כמה זה משמעותי?
ישנם אנשים שנוטים להקהל ראש בחשיבות של אפיון ותכנון של אתר אינטרנט אך זה כלל לא נכון, כל בעל אתר כזה או אחר רוצה שהאתר יענה בצורה מושלמת על הציפיות שלו הן מבחינת המראה והן מבחינת התוכן שנמצא באתר ולכן עליו לשתף עד כמה שניתן את בעלי המקצוע שעובדים על האתר שלו ברצונות שלו וכיצד הוא רואה את האתר, אחרת בעל האתר ימצא את עצמו עם אתר שכלל לא עומד בציפיות שלו או לא נראה לטעמו דבר שנשמע אבסורד וכלל לא מתקבל על הדעת.
 
 
האפיון והתכנון של האתר נותנים לבעלי התפקידים פרספקטיבה (כל אחד בעבודתו שלו) על סוג העבודה שמצפה להם ובכך גם הם יכולים להעריך את התשלום אותו הם יגבו מבעל האתר על העבודה ולמנוע אי נעימויות שעשויות להיות בעתיד לגבי גובה התשלום ביחס לעבודה.
 
אפיון ותכנון אתר אינטרנט – האם ניתן לעשות זאת לבד?
את האפיון והתכנון של האתר שלכם ניתן ללא ספק לעשות לבד, בכוחות עצמכם – במידה ואתם מסוגלים לבטא את המחשבות והרצונות שלכם על כתב בצורה מספיק ברורה ומספקת אין שום סיבה שלא תוכלו להביא את כל הדברים הדרושים אל אנשי המקצוע.
 
אך במידה ואתם לא מצליחים לעשות זאת תוכלו למצוא אנשי מקצוע שישמעו בעל פה על הרעיון שלכם והם יהיו אלה שיהפכו אותו לאפיון מסודר.
 
כמובן שלבצע השכרה של אפיון מבעל מקצוע או חברה תביא למספר יתרונות משמעותיים לעומת כתיבת האפיון לבד – ראשית החברה או בעל המקצוע הם אנשים שמומחים בתחום זה ויודעים איך להביא לכך שהמעצב או המתכנת ידעו בצורה ודאית את סוג העבודה שעומדת לפניהם וכמובן שבאופן טבעי גם התוצאה הסופית תהיה יותר קרובה לשאיפות של בעל האתר.
 
בנוסף המתכנת או המעצב יוכלו להעריך בצורה טובה יותר מהו הסכום אותו בעל האתר יצטרך לשלם בסיום העבודה.